Nie wszyscy wierzą w magię. Niekiedy daje się usłyszeć mnóstwo nieprzyjemnych komentarzy w jej kierunku. Ale chociaż nie wszystkich magia jeszcze zdołała jakkolwiek dosięgnąć, to warto wiedzieć kilka rzeczy na jej temat. Zachęcamy do przeczytania paru ciekawostek.

Biblioteka liści palmowych – co warto wiedzieć?

Czy wiedziałeś chociażby, że w Indiach funkcjonuje coś takiego, jak biblioteka liści palmowych? Dobrze jest pokrótce wyjaśnić, co to za miejsce i czym tak naprawdę się zajmuje. Jest to coś podobnym do biblioteki, ale nie szuka się tam powieści – na wyposażeniu przybytku znaleźć można bowiem specjalnie przygotowane liście palmowe. Z powodu tego, że do ich zabezpieczenia zostały użyte odpowiednie specyfiki, mogą one przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez znacznych uszczerbków na zdrowiu. Ale czemu służą te liście? Biblioteka liści palmowych to przybytek, gdzie na liściach napisane są przepowiednie dla każdej osoby. Aby uzyskać egzemplarz dla siebie, należy przyjść do biblioteki i odbyć rozmowę z mędrcem. Mężczyzna przeprowadza z nami wywiad, a następnie znajduje liść palmowy odpowiedni dla nas. Wtedy możemy zapoznać się z przewidywaniami na przyszłość, jakie przygotował dla nas los.

Czakramy ziemi – kolejna ciekawostka ze świata magii

Niezwykle interesującą ciekawostką magiczną są także czakramy ziemi. Najbardziej znanym miejscem tego rodzaju są egipskie piramidy. Na czakramy ziemi można natknąć się jednak także w prawie każdym państwie. Są miejscami mocy, które pozwalają chorym leczyć się szybciej oraz zapewniają bardzo ciekawe doznania związane z obcowaniem z mocą wyższą. Zalecamy samodzielne wybranie się do takiego miejsca, aby przekonać się na własnej skórze, jak potężny wpływ wywierają czakramy ziemi na ludziach. 

Być może zainteresuje Cię również: