Nie można jakkolwiek zaprzeczyć, że nasza planeta szokuje każdego z nas praktycznie codziennie. Mówimy tu zarówno o różnorakich budowlach czy technologiach stworzonych przez ludzi, jak i wybrykach przyrody, spośród których mnóstwo nie zostało jeszcze stuprocentowo odkrytych. Fascynujące są chociażby takie zjawiska, a raczej miejsca, jak czakramy ziemi, które zgodnie z wierzeniami mnóstwa ludzi posiadają magiczną energię. Czym tak naprawdę są czakramy ziemi i gdzie możemy je znaleźć? Jakie mają właściwości i z jakiego powodu warto się w te miejsca wybrać?

Czakramy ziemi – co to takiego i gdzie je znaleźć?

Czakramy ziemi to nic innego, jak miejsca, które charakteryzują się wytwarzaniem pozytywnej energii – z tego powodu nazywa się je także niekiedy gruczołami ziemi. Jak można przeczytać w licznych źródłach, ludzie przez tysiące lat mogli odczuwać oddziaływanie mocy bijącej z niektórych miejsc, dlatego znaczna większość czakramów ziemi znajduje się w bliskiej odległości od świątyń lub ważnych budowli. Należy w tym miejscu wyszczególnić między innymi kultowe Machu Picchu czy też znane wszystkim ludziom egipskie piramidy. 

Moc czakramów ziemi – o czym warto wiedzieć?

Właściwości czakramów ziemi są różnorodne, ale nade wszystko mówimy tutaj o wytwarzaniu pozytywnej mocy, która może znakomicie wpływać na nasze samopoczucie, a także zdrowie. Odnotowano mnóstwo sytuacji, w których stało się cudowne uzdrowienie z pozornie nieuleczalnych przypadłości, jak również zażegnania wielu uprzykrzających życie objawów. Nie dziwi w związku z tym fakt, że czakramy ziemi są miejscami tak licznie i chętnie odwiedzanymi przez osoby żywiące nadzieję na szybkie wyzdrowienie lub lepsze samopoczucie – wszystko to zapewniają pozytywne moce płynące z tych miejsc.

Źródło: jasnowidzamala.pl