Nie da się ukryć, że województwo Mazowieckie kojarzy się w dużej mierze z Warszawą. Rzecz jasna miasto to posiada pewne niewątpliwe uroki oraz mnóstwo wspaniałych miejsc do zwiedzenia. Dobrze jest jednak zwrócić uwagę na inne miejscowości w tym rejonie, które są godne zwiedzenia. 

Nie tylko Warszawa

Godne uwagi w kontekście rodzinnej wycieczki jest na pewno Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Sochaczewie. Miłośnicy przyrody będą zadowoleni również z opcji odbycia wycieczki po Parku Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, który jest się w Podkowie Leśnej. Przede wszystkim jednak wart odwiedzenia jest Ostrów Mazowiecki, który charakteryzuje się nade wszystko wspaniałymi okolicznościami przyrody i wszechobecnym spokojem. Jest to zatem świetna gratka dla każdego, kto uwielbia obcowanie z przyrodą i pragnie wypoczynku. 

Gdzie spać

Rzecz jasna planując wypoczynek w województwie Mazowieckim konieczne jest zorientowanie się w kwestii dostępnych noclegów. Bardzo dobrym wyjściem będzie hotel ostrów mazowiecka, który zachwyci nie tylko świetną lokalizacją, ale również możliwością relaksu. Każdy doceni dostęp do basenu oraz strefy wypoczynku, a także piękne lasy znajdujące się wokół. Zwiedzenie Ostrowa Mazowieckiego będzie świetnym pomysłem zarówno na rodzinny wyjazd, jak i na przykład wycieczkę w gronie znajomych lub kolegami z pracy. Jest pięknym miejscem; można tam znaleźć także godny uwagi hotel, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odwiedzających. 

Być może zainteresuje Cię również: